Spálovský, a.s.


CZ EN DE


Získat aplikaci Adobe Flash Player

ÚVOD Aktuality

AktualityÚřední deskaKariéra
Naše společnostpředstavuje nově zásuvkový box, který slouží k rozvodům elektrické energie a stlačeného vzduchu ve výrobních halách. Instsaluje se do pracovních podlah a nahrazuje pevné a nekomplexní rozvody spotřebičů. Více v našem novém katalogvém listu (Ke stažení).

Spálovský, a.s. v dubnu letošního roku podepsala se Schneider Electric licenční smlouvu na výrobu a prodej rozváděčů VN typu SM6-24 a k 31. srpnu obdržela po provedeném auditu certifikát licenčního partnera. Jde o další úspěch společnosti Spálovský, a.s. v rozvoji výroby a rozšíření nabídky zákazníkům.

Spálovský, a.s. obdržela certifikaci výrobce rozváděčů nízkého napětí od společnosti Schneider Electric.
Společnost Schneider Electric tímto potvrzuje zkušenost a schopnost Spálovský, a.s. navrhovat a vyrábět rozváděče v systému PRISMA. Spálovský, a.s. je tak potvrzeným partnerem Schneider Electric pro montáž a používání produktů Schneider Electric.

Sdělení zákazníkům, obchodním partnerům

Ke dni 1.10.2018 se stala novým majoritním vlastníkem společnost Global Business s.r.o. se sídlem 768 43 Kostelec u Holešova.

Společnost Spálovský, a.s. bude i nadále vystupovat jako samostatný právní subjekt s hlavní obchodní orientací na výrobu a servis elektrických rozvodných zařízení.

Nové sídlo a korespondenční adresa od 6.9.2018 je:
Spálovský,a.s.
Nádražní 329
768 02 Zdounky

Vážení zákazníci,
společnost Spálovský, a.s. ke dni 25. 5. 2018 končí s distribucí výrobků italské společnosti E.T.A. S.p.A. Italy.
Prodej těchto produktů byl převeden na společnost ELKOV elekro a.s. Brno, kde si můžete objednávat tyto produkty na kterékoliv pobočce nebo e-shopu.
Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a věříme , že budete s dodávkou výrobků společnosti E.T.A. od nového distributora stejně spokojeni jako od naší společnosti.


Vedení společnosti
15.5.2018

01.12.2017   Upozornění
K datu 1.1.2018 bude ukončen provoz všech stávajících telefonních a faxových linek naší společnosti.

08.08.2016   Spálovský, a.s. na elektrotechnické výstavě
Spálovský, a.s. se bude účastnit 24. ročníku elektrotechnické výstavy, která se uskuteční ve dnech 31.8. - 1.9.2016 tradičně na zimním stadionu v Hradci Králové. Přijměte pozvání na naši výstavní expozici ve stánku č. 11 a přijďte se seznámit s novinkami naší společnosti.

Spálovský, a.s. exportuje do Ruské federace
Spálovský, a.s. získala v roce 2016 certifikát opravňující k vývozu průmyslových rozváděčů do Ruska a dalších zemí v rámci celní unie (Bělorusko, Kazachstán).

Podpora studentů do učebního poměru ELEKTRIKÁŘ na COPT Kroměříž !

23.10.2014   NAPSALI O NÁS
Velice nás potěšila nezávislá pozitivní recenze našeho nového katalogu Rozváděčového systému ENUX na stránkách ELEKTRIKA.CZ. Určitě stojí za přečtení článek Františka Tučka, ze dne 21.10.2014.

02.10.2014   Generální katalog ENUX - EN 61439, Klimatizace
Právě jsme pro vás připravili českou verzi Generálního katalogu ENUX, zabývající se technickými parametry skříní dle nové normy EN 61439 a také zařízením pro řízení teploty. Její verzi si můžete stáhnout v sekci "Ke stažení".

30.06.2014   CUBIC Program Global training
Spálovský, a.s. jako jedna z mála společností v Evropě získala v rámci ”Dohody o spolupráci” s dánskou společností Cubic kvalifikaci k navrhování modulárních rozváděčů v systému CUBIC. Dánská strana v rámci tzv. ”CUBIC Program Global training” ověřila znalosti a technické povědomí ve společnosti Spálovský, a.s.

Součástí programu je i ověření znalostí mezinárodních norem, typovém navrhování, zkoušení rozváděčů a praktické projektování rozváděčů.

Na základě této dlouhodobé spolupráce získává Spálovský, a.s. plně typově zkoušený systém rozváděčů, který splňuje požadavky nové elektrotechnické normy ČSN EN 61 439 ve variantním použití přístrojové náplně známých výrobců.
Použité logo je zárukou kompletního CUBIC programu globálního vzdělávání a jeho využití při výrobě rozváděčů.

30.04.2014   ENUX - generální katalog
Do záložky "KE STAŽENÍ" jsme na našich webových stránkách umístili velmi podrobný katalog unikátního stavebnicového systému ENUX. V současné době pracujeme na jeho české podobě, proto jej můžete prozatím shlédnout v Angličtině.

22.10.2013   FOR ENERGO 2013
Spálovský, a.s. se prezentovala na 2. mezinárodní veletrhu výroby a rozvodu elektrické energie, který se konal 19.-21.11.2013 na výstavišti PVA Letňany v Praze. Představili jsme zde pro vás nový rozváděčový systém ENUX a věříme, že vás naše nabídka zaujala.

Připravili jsme pro vás Přehledový katalog nových rozváděčových skříní ENUX, který vás provede širokým spektrem nového stavebnicového systému, jež vyniká pevnou konstrukcí, variabilitou použití a velmi snadnou montáží.

Spálovský, a.s. na základě uzavřené dohody o spolupráci s předním světovým výrobcem oceloplechových skříní, společností E.T.A. S.p.A., přichází na český trh s novou nabídkou rozváděčových skříní E NUX.

08.03.2013   Nové stránky Spálovský, a.s.
Vítáme Vás na našich nových webových stránkách. V současné době ještě pracujeme na jejich zdokonalení a budou tyto doplňovány o aktuální informace. Děkujeme za pochopení a věříme, že se Vám bude jejich nová podoba i obsah líbit.

24.02.2013   Operační program lidské zdroje a zaměstnanost
Společnost Spálovský, a.s. se zapojila do Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost, a to v rámci projektu Vzdělávejte se pro růst ve Zlínském kraji. Tento odborný rozvoj zaměstnanců je zaměřen na kurz Obchodní a technické angličtiny na stanovené období prosinec 2012 – leden 2014. Tento projekt je financován z 85% z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15% z prostředků státního rozpočtu ČR.