Spálovský, a.s.


CZ EN DE


Získat aplikaci Adobe Flash Player

VÝROBA Oceloplechové rozváděčové skříně

Rozváděče nízkého napětíOceloplechové rozváděčové skříněSlužby

OCELOPLECHOVÉ ROZVÁDĚČOVÉ SKŘÍNĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vážení zákazníci,
společnost Spálovský, a.s. ke dni 25. 5. 2018 končí s distribucí výrobků italské společnosti E.T.A. S.p.A.
Prodej t
grafika3_1369ěchto produktů byl převeden na společnost ELKOV elekro a.s. Brno, kde si můžete objednávat tyto produkty na kterékoliv pobočce nebo e-shopu.
Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a věříme , že budete s dodávkou výrobků společnosti E.T.A. od nového distributora stejně spokojeni jako od naší společnosti.
Vedení společnosti
15.5.2018

 


 

Skříně ASTRA jsou navrženy pro široké spektrum elektrických rozváděčů v prostředí normálním, studeném, vlhkém, mokrém a prašném (s nehořlavým prachem) dle normy ČSN 33 2000 - 3. Skříně mají krytí IP 54/65 a jsou vyrobeny z ocelového plechu a povrchově chráněny polyesterovým termoreaktivním lakem v odstínu RAL 7035. Po dohodě je možné dodat skříň i v jiném odstínu.

Oceloplechové elektroměrové rozvodnice do zdi s protipožární odolností EW,EI jsou zapuštěné oceloplechové rozvaděčové skříně určené pro montáž do zdi v protipožární odolnosti EW nebo EI. Možno dodat i kouřotěsné provedení EI-S.

Atypická výroba – pro maximální přizpůsobení výrobků požadavkům zákazníků nabízí společnost Spálovský, a.s. dodávku atypicky upravených skříní.

 

Rozváděčová skříň - reference
Rozváděčová skříň - reference